KESZTHELYI SPARTACUS SPORTKÖR
SAKKSZAKOSZTÁLYA



Üdvözöljük a Spartacus Sportkör Sakkszakosztálya nevében!

Kellemes böngészést!
 


sze 25
közzétette dátum kategória Hírek


BEZNICZA MIRA ÉS BÉZSENYI FERENC IS RÉSZT VETT A XVII. LELLE KUPA RAPID SAKKBAJNOKSÁGON
 
A Somogy Megyei Sakkszövetség szervezésében és Misetáné Dr. Burján Anita versenyigazgató irányításával 2022.09.24-én Balatonlellén rendezték meg a XVII. LELLE KUPA Rapid Sakkbajnokságot.
 
A verseny a FIDE- és a B csoportban 7 fordulós és 2x10 perc + 3-3 másodperc lépésenkéntii játékidővel, míg a C és D csoportban 2x15 perc időkerettel zajlott.
 
A rangos versenyen négy csoportban, összesen 107 sakkozó versengett, köztük a Keszthelyi Spartacus Sportkör két játékosa Beznicza Mira és Bézsenyi Ferenc is.

Beznicza Mira a FIDE csoport rajtlista 39. helyéről indult, és végül a 35. helyen végzett 2,5 ponttal (2 győzelem, 1 döntetlen és 4 vereség, FIDE értékszámát ~+31-el növelte). Teljesítménye jónak mondható, és külön gratuláció illeti őt a Bézsenyi Ferenc és a Szappanos Lajos elleni győztes partiért, továbbá a Balázs Sztella Anna ellen elért döntetlenért is.
Gratulálunk Mira!
 

- Bézsenyi Ferenc a FIDE csoport rajtlista 14. helyéről indult, és végül a 39. helyen végzett 2,5 ponttal (2 győzelem, 1 döntetlen és 4 vereség,  FIDE rapid értékszáma ~ 83-al csökkent). 

A verseny végeredménye:
 - FIDE csoport:
1. Demeter Dorina WFM      5,5 pont
2. Haselbach Dávid              5,5 pont
3. Haszon Dávid FM             5,5 pont
4. Lehocz József Jr.             5,5 pont
5. Bodrogi Bendegúz           5,5 pont
6. Földes Márton Gábor       5,0 pont
7. Haszon Kamilla Sára       5,0 pont
8. Kovács Kristóf                 5,0 pont
………
……..

- B csoport:
1. Horváth József                 7,0 pont
2. Máté Mária                       6,0 pont
3. Takács Dominik József    4,5 pont
4. Tirászi Zoltán                   4,0 pont
5. Varga Márkó                    4,0 pont
6. Hári Balázs                      3,5 pont
………
……..
 
 - C csoport:
1. Császár András               6,0 pont
2. Császár Anett                  6,0 pont
3. Vadkerti Anna                 5,5 pont
4. Miklós Hanna                  5,0 pont
5. Tamás Bálint                   5,0 pont
6. Bereczki Bálint                4,5 pont
7. Szentesi Júlia Sára          4,5 pont
………
……..

 - D csoport:
1. Varga Dominik                 6,5 pont
2. Arnold Kornél                  5,5 pont
3. Miklós Luca                     5,0 pont
4. Matola Mirjam                 5,0 pont
5. Dombi Mathias                5,0 pont
6. Farkas Zsombor Zoltán   5,0 pont
7. Bihary Cecília Ágnes       5,0 pont
………
……..
 
Gratulálunk a győzteseknek és a helyezést elérőknek is!
További sok sikert kívánunk!






az Ön neve*

E-mail cím*

hozzászolások*

Ellenörző kód*