már 20
közzétette admin dátum 2022 03 20 16:02 kategória Hírek

A 2021/2022. SAKK NB II. CSAPATBAJNOKSÁG
8. FORDULÓJA

2022. március 20-án a nyolcadik fordulóval folytatódott a 2021/2022. évi Nemzeti Sakk Csapatbajnokság. A Széchenyi csoportban az NB II-es csapatunk ebben a fordulóban hazai környezetben fogadta a Szombathelyi Haladás VSE III. sakkcsapatát.

A két csapat összecsapása helyenként fordulatos, küzdelmes mérkőzéseket hozott. A játék alapján a két csapat között reális eredmény született.

Spartacus Sportkör Keszthely - Szombathelyi Haladás VSE III: 8,5 - 3,5.

A Keszthely csapatából:

- győztesek: Németh Zsolt, Kiss Judit, Alexandrova Angelina, Győrfi Norbert és Beznicza Mira,
- döntetlent ért el: Pintérné Kovács Márta, Rezsek Győző, Szakály László, Tamás György, Süket Ferenc, Bézsenyi Ferenc és Süket Márk

Gratulálunk a csapatnak, valamint külön a győzelmet és döntetlent elért játékosainknak!

Csapatunk a nyolcadik forduló után a tabella 3. helyén áll.

tovább a teljes hírhez

már 11
közzétette admin dátum 2022 03 11 09:55 kategória Hírek

BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT TAMÁS GYÖRGY!

Tamás György jó játékerővel rendelkező, rutinos versenyzőként erősíti a Keszthelyi Spartacus Sportkör NB II-es sakkcsapatát.
Többek között neki is van szerepe a Keszthelyi Spartacus Sportkör sakkcsapatának sikeres szereplésében. A csapat jelenleg is jól szerepel és a hetedik forduló után tabella 3. helyén áll, a 2021/2022. évi Nemzeti Sakk-csapatbajnokság Széchenyi csoportjában.

Születésnapján köszöntjük Tamás Györgyöt:

Sok boldog születésnapot, jó erőt és egészséget, valamint további sok sikert kívánunk!

A Spartacus Sportkör Keszthely vezetősége és tagsága

már 10
közzétette admin dátum 2022 03 10 09:32 kategória Hírek

X. Zalaegerszeg kupa, Benedek Tibor emlékverseny
Felnőtt és gyermek nyílt rapid sakkverseny
Zalaegerszeg, 2022.03.27. (vasárnap)

A versenykiírás a Magyar Sakkszövetség honlapjáról átvéve.

Verseny célja: A sakkozás népszerűsítése, versenylehetőség biztosítása a kevesebb szabadidővel rendelkező sakkozók, gyerekek számára.
Rendező: Zalaegerszegi Csuti Antal Sport Klub
Résztvevők: Bárki, aki a regisztrációs feltételeket elfogadja.

Ideje és helye: 2022.03.27. (Csuti Antal Sport Klub) 8900 Zalaegerszeg, Kispest utca 11.

Lebonyolítás: A csoport: 7 forduló svájci rendszerben, játékidő 2x15 perc+5 másodperc lépésenként. B csoport: 7 forduló svájci rendszerben, játékidő 2x20 perc (16 éven aluli és 1400 élő pont alatti játékosok).

Versenybíró(k): Nagy Kristóf, Balogh Márton

Helyezések eldöntése: A szerzett pontok alapján, pontegyenlőség esetén finomított Buchholz, Berger-Sonneborn, Buchholzok összege számítás.

Díjazás: A csoport: 1. hely: 5.000 Ft 2. hely: 4.000 Ft 3. hely: 3.000 Ft 4. hely: 2.000 Ft 5. hely: 1.000 Ft serleg, érem, oklevél díjazás.
Különdíjak: szenior, élőtlen, U1700 Minden kategóriában az első három helyezett kap díjat. B csoport: 12-14-16 éven aluli versenyzők első három helyezettjei. serleg, érem, oklevél díjazás.

Program:
Regisztráció: 9:00-tól 9:40-ig, 1. forduló 10:00 (4. forduló után lesz egy 15 perces szünet) Eredményhirdetés: Az utolsó forduló befejeztével, 16:00 óra magasságában.
Regisztrációs díj: A csoport: 2.500 Ft/fő B csoport: 2.500 Ft/fő A két csoportban az első 35 induló jelentkezését tudjuk elfogadni, valamint visszaigazolást adunk a nevezések állapotáról.

Nevezési határidő vége: 2022. 03. 23.
Nevezés, információ: a 30/525 1444 telefonszámon vagy a bmmarci2000@gmail.com

Egyéb: A versenyre való nevezéshez versenyengedély nem szükséges!
Kiemelten szeretnénk felhívni a figyelmet a higiéniai szabályok betartására!
A versenykiírás megváltoztatásának jogát a verseny kezdetéig fenntartjuk!
Mindenkinek jó versenyzést kívánunk!

már 8
közzétette admin dátum 2022 03 08 08:26 kategória Hírek

A NŐNAPON KÖSZÖNTJÜK A HÖLGYEKET, LÁNYOKAT, ASSZONYOKAT!

A Nemzetközi Nőnap alkalmából szeretettel köszöntünk minden Nőt, és külön is köszöntjük a Keszthelyi Spartacus Sportkör hölgyeit: