Megyaszai Balázs újabb versenygyőzelmet aratott

by Admin
~1 perc

(Fotó korábbi felvétel, forrás: hódpress - 2021., készítette: Megyaszai Zsolt)

Maróczy Rapid 5th Round Sakkverseny

2024. január 26-án, pénteken Szegeden Maróczy SE Szeged és a Csongrád-Csanád Megyei Sakkszövetség szervezésében került megrendezésre (versenyigazgató: Puskásné dr. Kisbodri Cecília és Kopasz Róbert). A verseny lebonyolítása: 7 fordulós, svájci rendszerű párosítással, 2x10 perc + 5 mp/lépés játékidővel, a rapid játékszabályok szerint történt.

Maróczy Rapid 5th Round Sakkverseny győztese Megyaszai Balázs a Maróczy Géza SE rendkívül tehetséges ifjúsági versenyzője, (a Vásárhelyi Pákozdy Ferenc Sakk SE vendégjátékosa) korcsoportos rapid Magyar Bajnok, aki a rajtlista 6. helyéről indult és ismét kitűnő versenyzéssel 6,5 pontot szerezve (6 gy/1 d/0 v) megnyerte a versenyt. Játszmái közül külön kiemelendő a Csizmadia László FM elleni győzelme, a Csikós Mihály CM ellen elért döntetlenje, valamint a Papp Balázs ellen elért győzelme. Gratulálunk!

2. helyen Csizmadia László FM a Maróczy Géza SE versenyzője végzett, aki 6 pontot gyűjtött.

A 3. helyen Csikós Mihály CM a Makói Spartacus VSE versenyzője végzett, 4,5 ponttal.

Gratulálunk a győztesnek és a helyezést elérőknek, valamint a szervezőknek is!